Ogłoszenia – XXV Niedziela zwykła – 19 września 2021 r.

1. Dziś:
    • Spotkanie Rycerstwa Niepokalanej, o godz. 16.30;
    • Nieszpory o godz. 17.40.
    • Spotkanie Grupy Cytrynowej, pieszej pielgrzymki na Jasną Górę, po wieczornej Mszy św. Na to spotkanie zapraszamy wszystkich, którzy kiedykolwiek pielgrzymowali lub będą pielgrzymować.
  2. Spotkanie kandydatów do bierzmowania, odbędzie się w sobotę, 25 września, o godz. 11.00. Sakramentu bierzmowania udzieli Ks. Bp Wojciech Osial, podczas wizytacji kanonicznej naszej parafii, 17 października 2021r. o godz. 12.00.
  3. Spotkanie Kół Żywego Różańca, w przyszłą niedzielę o godz. 16.30.
  4. Przeżywamy Rok św. Józefa. 25 września, zostanie zorganizowana pielgrzymka do Sanktuarium św. Józefa w Kaliszu. Wyjazd pielgrzymów, w sobotę, o godz. 8.00.
  5. XVII Diecezjalna Pielgrzymka Kół Żywego Różańca do Sanktuarium Matki Bożej w Domaniewicach, odbędzie się w sobotę 02 października.
  6. VI Ogólnopolska Pielgrzymka Apostolatu „Margaretka”, do Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie – Łagiewnikach, odbędzie się 9 października. Zapisy na pielgrzymki są prowadzone w kancelarii parafialnej.
  7. Uroczystość Rocznicy Pierwszej Komunii św., odbędzie się, w niedzielę, 03 października.
  8. Przypominamy, że po wakacyjnej przerwie, wznowiliśmy spotkania poszczególnych grup parafialnych:
    • Ministranci i lektorzy – sobota, godz. 10.00;
    • Bielanki – pierwsze soboty miesiąca, godz.11.00;
    • Oaza – piątek, po Mszy św. wieczornej;
    • Schola – piątek, godz. 16.00;
    • Chór – piątek, po Mszy św. wieczornej;
    • Rycerstwo Niepokalanej – III niedziele miesiąca, godz. 16.30;
    • Koła Żywego Różańca – IV niedziele miesiąca, godz. 16.30;
    • Grupa modlitewna dorosłych – wtorek, po Mszy św. wieczornej;
    • Akcja Katolicka – trzecie środy miesiąca, godz. 19.00.
    • Krąg biblijny – czwartek, po Mszy św. wieczornej;
    • Stowarzyszenie M.B. Bolesnej – drugie poniedziałki miesiąca, po Mszy św. wieczornej.

Każda ze wspólnot jest otwarta na nowe osoby i zaprasza na spotkania.

9. Przypominamy, że Msze św. niedzielne, są odprawiane w kościele i kaplicy. Dzieci zapraszamy na 11.15 do kaplicy a młodzież na 10.30 do kościoła.
  10. Po każdej Mszy św., są rozprowadzane kalendarze na 2022 r.
  11. Od pierwszej niedzieli października, rozpoczną się konferencje przedmałżeńskie.
  12. Całym sercem dziękuję, za wszystkie prace wykonane w minionym tygodniu przy kościele i kaplicy.
  13. Składam serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę w ubiegłą niedzielę w wys. 3 278,50. Ofiary te zostaną przeznaczone na cele inwestycyjne.
  14. Wszystkich proszę o modlitwę, aby ustała zaraza.
  15. Intencje papieskie: Wrzesień ogólna: Abyśmy wszyscy odważnie wybierali prosty i zrównoważony ekologicznie styl życia, doceniając młodych ludzi, którzy się w to mądrze angażują.