Ogłoszenia – XXVI Niedziela zwykła – 26 września 2021 r.

1. Dziś:
    • Spotkanie Kół Żywego Różańca o godz. 16.30;
    • Różaniec o godz. 17.30.
  2. W tym tygodniu przypadają: pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca:
    • piątek – spowiedź św. od godz. 7.00 i 15.30. Zachęcam do spowiedzi i komunii wynagradzającej. Będzie to jednocześnie spowiedź dla dzieci i ich rodziców przed Uroczystością Rocznicy Pierwszej Komunii św. Msze św. o N.S. Pana Jezusa o godz. 7.30 i 16.30. Wizyty u chorych od godz. 9.00; proszę o zgłaszanie chorych;
    • sobota – Msze św. o Niepokalanym Sercu Maryi o godz. 7.00 i 16.30. Po Mszy św. o godz. 18.00, odmówimy drugą część różańca, którą rozpoczniemy czuwanie przed Najświętszym Sakramentem do godz. 21.00
  3. W piątek, rozpoczniemy miesiąc poświęcony w szczególny sposób modlitwie różańcowej. Nabożeństwa różańcowe będą odprawiane codziennie o godz. 17.15. Całym sercem zachęcam do udziału w tych nabożeństwach. Dzieci i młodzież zachęcam do udziału w konkursie różańcowym. Zachęcam do modlitwy różańcowej w Rodzinach.
  4. Matka Boża w znaku Jasnogórskiego wizerunku zakończyła nawiedzanie mieszkańców Łukasińskiego. Dziękczynna Msza św. zostanie odprawiona 10 października o godz. 12.00 i po tej Mszy św. Matka Boża rozpocznie nawiedzanie mieszkańców ul. Młyńskiej.
  5. XVII Diecezjalna Pielgrzymka Kół Żywego Różańca do Sanktuarium Matki Bożej w Domaniewicach, odbędzie się w sobotę 02 października. Wyjazd o godz. 8.30.
  6. VI Ogólnopolska Pielgrzymka Apostolatu „Margaretka”, do Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie – Łagiewnikach, odbędzie się 9 października. Wyjazd o godz. 4.30. Zapisy na pielgrzymki są prowadzone w kancelarii parafialnej.
  7. Uroczystość Rocznicy Pierwszej Komunii św., odbędzie się, w przyszłą niedzielę o godz. 12.00.
  8. Przypominamy, że po wakacyjnej przerwie, wznowiliśmy spotkania poszczególnych grup parafialnych. Każda ze wspólnot jest otwarta na nowe osoby i zaprasza na spotkania.
  9. W przyszłą niedzielę, rozpoczną się konferencje przedmałżeńskie. Spotkania będą się odbywały w Sali przy kaplicy, o godz. 8.00.
  10. Po każdej Mszy św., są rozprowadzane kalendarze na 2022 r.
  11. Całym sercem dziękuję, za wszystkie prace wykonane w minionym tygodniu przy kościele i kaplicy.
  12. Dziś, podczas Mszy św., dokonuje się liczenie wiernych.
  13. Wszystkich proszę o modlitwę, aby ustała zaraza.
  14. Intencje papieskie: Wrzesień – ogólna: Abyśmy wszyscy odważnie wybierali prosty i zrównoważony ekologicznie styl życia, doceniając młodych ludzi, którzy się w to mądrze angażują.