Ogłoszenia – Niedziela Św. Rodziny – 26 grudnia 2021 r.

Ogłoszenia – Niedziela Św. Rodziny – 26 grudnia 2021 r.

  1. Przeżywamy Święto Św. Rodziny z Nazaretu, ufną i wdzięczną modlitwą ogarniamy każdą Rodzinę naszej parafii prosząc o potrzebne łaski. O godz. 17.30 różaniec w int. Rodzin.
  2. W piątek, ostatni dzień 2021 roku. Msza św. dziękczynna o godz. 18.00. Biskup Ordynariusz, udzielił dyspensy od pokarmów mięsnych na ten dzień.
  3. W sobotę, Nowy Rok – Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki. Msze św. według porządku niedzielnego, będą odprawiane tylko                  w kościele; po wieczornej Mszy św. odmówimy różaniec wynagradzający, którym rozpoczniemy czuwanie przed Najświętszym Sakramentem do godz. 21.00.
  4. Dziękuję Radnym naszej parafii za rozniesienie opłatka na stół wigilijny. Dziękuję za życzliwość, z jaką spotykali się w rodzinach i za ofiary złożone przy tej okazji w wys. 16 781 zł.
  5. Składam serdeczne Bóg zapłać za przygotowanie kaplicy i kościoła na Święta Bożego Narodzenia. Dziękuję Panu kościelnemu za wykonanie dekoracji; dziękuję za podarowanie choinek do kościoła i kaplicy.
  6. Podczas trwania wizyty duszpasterskiej w rodzinach, zwanej kolędą, kancelaria będzie czynna od godz. 8.30 do 9.30 i po wieczornej Mszy św.
  7. Po każdej Mszy św., są rozprowadzane kalendarze na 2022 r.
  8. Zachęcam do modlitwy w intencji całej Służby Zdrowia oraz o łaskę zdrowia dla wszystkich dotkniętych chorobą i cierpieniem. Proszę o modlitwę, aby ustała zaraza.
  9. Jutro, rozpoczniemy wizytę duszpasterską w rodzinach naszej parafii by zanieść dar Bożego błogosławieństwa.