Ogłoszenia – IV Niedziela zwykła – 30 stycznia 2022 r.

1. Koncert Laureatów IX Konkursu Kolęd i Pastorałek, odbędzie się dziś o 16.30.
  2. W środę, Święto Ofiarowania Pańskiego (M. Bożej Gromnicznej), dzień modlitw za powołanych do służby w Kościele. Msze św. o godz. 7.00; 9.00; 10.30 i 18.00. Na początku każdej Mszy św. poświęcenie świec. Po każdej Mszy św., zbiórka ofiar do puszek na zakony klauzurowe. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, o godz. 17.45.
  3. W tym tygodniu przypadają: pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca;
    • czwartek – Msza św. z modlitwą o powołania o godz. 18.00; po Mszy św. modlitwa do św. Józefa w int. Rodzin.
    • piątek – spowiedź św. od godz. 7.00 i 15.30. Zachęcam do spowiedzi i komunii wynagradzającej. Msze św. o N.S. Pana Jezusa o godz. 7.00 i 17.30. Wizyty u chorych od godz. 9.00; proszę o zgłaszanie chorych;
    • sobota – Msze św. o Niepokalanym Sercu Maryi o godz. 7.00 i 17.30. Po Mszy św. o godz. 18.00, odmówimy różaniec wynagradzający, który rozpocznie czuwanie przed Najświętszym Sakramentem do godz. 21.00.
  4. Matka Boża w znaku Jasnogórskiego wizerunku zakończyła nawiedzanie mieszkańców Mickiewicza. Dziękuję za złożoną ofiarę w wys. 130 zł. Dziękczynna Msza św. zostanie odprawiona w przyszłą niedzielę, o godz. 12.00 i po tej Mszy św. Matka Boża rozpocznie nawiedzanie mieszkańców ul. Sienkiewicza, początek od nr najniższych.
  5. Spotkania dzieci pierwszokomunijnych oraz kandydatów do bierzmowania odbędą się w marcu.
  6. W lipcu br., planowana jest pielgrzymka rowerowa do Ostrej Bramy.
  7. Dziękuję za dar wspólnej modlitwy i spotkania z rodzinami naszej parafii przy okazji wizyty duszpasterskiej. Ofiary składane przy okazji kolędy, zostaną przeznaczone na inwestycje związane z cmentarzem parafialnym.
  8. Proszę o modlitwę, aby ustała zaraza.
  9. Intencje papieskie:  Luty
    Za zakonnice i inne kobiety konsekrowane Módlmy się w intencji zakonnic i innych kobiet konsekrowanych ‐ dziękując im za ich misję i odwagę ‐ aby nadal odkrywały nowe odpowiedzi w obliczu wyzwań naszych czasów.