Ogłoszenia – I Niedziela Wielkiego Postu – 6 marca 2022 r.

1. Dziś, niedziela miesięcznej adoracji Najświętszego sakramentu. Po każdej Mszy św. modlitwa o powołania.
  2. Rozpoczęliśmy Wielki Post, czas czterdziestodniowego przygotowania do obchodów Świąt wielkanocnych.
  3. Nabożeństwa wielkopostne są odprawiane wg następującego porządku:
    • Droga Krzyżowa – w piątki o godz. 16.30
    • Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym i procesją eucharystyczną, w niedziele o godz. 17.15.
  4. Dziś, rozpoczynają się konferencje przedmałżeńskie. Spotkania będą się odbywały w Sali przy kaplicy, o godz. 8.00.
  5. Spotkanie kandydatów do bierzmowania, dziś o godz. 16.00; spotkanie dzieci pierwszokomunijnych i ich rodziców, w przyszłą niedzielę o godz. 11.15.
  6. Nasza Parafia rozpoczyna zbiórkę rzeczy niezbędnych dla Ukraińców w związku z trwającą wojną. Rzeczy, które są potrzebne to:
    ŻYWNOŚĆ DŁUGOTERMINOWA;
    KOSMETYKI I CHEMIA; ŚRODKI OPATRUNKOWE; KOCE i ŚPIWORY.
    Jeśli ktoś chce wesprzeć zbiórkę, prosimy o przynoszenie w/w rzeczy do sali obok kaplicy w godzinach urzędowania kancelarii.
  7. Dziś, po każdej Mszy św. są zbierane do puszek ofiary, na pomoc dla mieszkańców Ukrainy.
  8. Ofiary składane na tacę w przyszłą niedzielę, zostaną przeznaczone na cele inwestycyjne.
  9. Wszystkich proszę o modlitwę, o dar pokoju dla świata.
  10. Intencje papieskie: Marzec 2022
    O chrześcijańską odpowiedz na wyzwania bioetyczne Módlmy się, abyśmy my, chrześcijanie, w obliczu nowych wyzwań bioetycznych wspierali zawsze ochronę życia modlitwą i działaniami społecznymi.