Ogłoszenia – XXIV Niedziela Zwykła – 11 września 2022 r.

1. Odpust w kaplicy, w Skrzeszewach dziś o godz. 12.00.
  2. Nabożeństwo wypominkowe, dziś o godz. 17.15.
  3. Dzisiejszą niedzielą, rozpoczynamy Kwartalne Dni Modlitw za dzieci, młodzież i wychowawców.
  4. W środę, 14 września, Święto Podwyższenia Krzyża Świętego.
  5. Spotkanie Rady duszpasterskiej, w środę o godz. 19.00.
  6. W najbliższą sobotę, 17 września, VI Ogólnopolskie Spotkanie dzieci w Niepokalanowie; wyjazd dzieci z naszej parafii o godz. 9.00.
  7. W najbliższą niedzielę, Wspomnienie św. Stanisława Kostki, patrona dzieci i młodzieży. Zachęcam, do szczególnej modlitwy w tym dniu, za dzieci i młodzież.
  8. Pielgrzymka Ludzi pracy na Jasną Górę, w najbliższą niedzielę.
  9. Pielgrzymka Kół Żywego Różańca do Sanktuarium Matki Bożej w Domaniewicach, odbędzie się w sobotę 01 października.
  10. Pielgrzymka do Kalwarii Zebrzydowskiej i Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie – Łagiewnikach, odbędzie się 7 i 8 października. Zapisy na pielgrzymki są prowadzone w kancelarii parafialnej. W szczególny sposób zachęcamy do udziału w pielgrzymce Apostolat „Margaretka”. Koszt pielgrzymki do Kalwarii i Krakowa 250 zł.
  11. Przypominamy, że po wakacyjnej przerwie, wznowiliśmy spotkania poszczególnych grup parafialnych, każda ze wspólnot jest otwarta na nowe osoby i zaprasza na spotkania.
  12. Msze św. niedzielne, są odprawiane w kościele i kaplicy. Dzieci zapraszamy na 11.15 do kaplicy a młodzież na 10.30 do kościoła.
  13. Całym sercem dziękuję, za wszystkie prace wykonane w minionym tygodniu przy kościele i kaplicy.
  14. Ofiary składane dziś na tacę, zostaną przeznaczone na cele inwestycyjne.
  15. Wszystkich proszę o modlitwę, o zakończenie wojny w Ukrainie i dar pokoju dla świata.
  16. Intencje papieskie: WRZESIEŃ
    O zniesienie kary śmierci: Módlmy się, aby kara śmierci, która niszczy nietykalność i godność   osoby, została zniesiona w prawodawstwie wszystkich krajów świata.