Ogłoszenia – XXVI Niedziela zwykła – 25 września 2022 r.

Ogłoszenia – XXVI Niedziela zwykła – 25 września 2022 r.

 1. Spotkanie Kół Żywego Różańca, dziś o godz. 16.30.
 2. Spotkanie Grupy Cytrynowej, pieszej pielgrzymki na Jasną Górę, dziś po Mszy św. wieczornej. Na to spotkanie zapraszamy wszystkich, którzy kiedykolwiek pielgrzymowali lub będą pielgrzymować.
 3. Pielgrzymka Kół Żywego Różańca do Sanktuarium Matki Bożej w Domaniewicach, odbędzie się w najbliższą sobotę; wyjazd o godz. 8.30.
 4. Pielgrzymka do Wadowic, Kalwarii Zebrzydowskiej i Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie – Łagiewnikach, odbędzie się 7 i 8 października. Zapisy na pielgrzymki są prowadzone w kancelarii parafialnej. W szczególny sposób zachęcamy do udziału w pielgrzymce Apostolat „Margaretka”. Koszt pielgrzymki do Wadowic, Kalwarii Zebrzydowskiej i Krakowa 250 zł.
 5. Najbliższa sobota będzie pierwszą w miesiącu, który w szczególny sposób będzie poświęcony modlitwie różańcowej. Msze św. o Niepokalanym Sercu Maryi o godz. 7.00 i 16.30. Po Mszy św. o godz. 18.00, odmówimy drugą część różańca, którą rozpoczniemy czuwanie przed Najświętszym Sakramentem do godz. 21.00; nabożeństwa różańcowe będą odprawiane codziennie o godz. 17.15. Całym sercem zachęcam do udziału w tych nabożeństwach. Dzieci i młodzież zachęcam do udziału w konkursie różańcowym. Zachęcam do modlitwy różańcowej w Rodzinach.
 6. Spotkanie kandydatów do bierzmowania, w przyszłą niedzielę podczas Mszy św. o godz. 16.00.
 7. Od pierwszej niedzieli października, rozpoczną się konferencje przedmałżeńskie. Spotkania będą się odbywały w Sali przy kaplicy.
 8. Przypominamy, że wznowiliśmy spotkania poszczególnych grup parafialnych, każda ze wspólnot jest otwarta na nowe osoby i zaprasza na spotkania. Informacja o spotkaniach znajduje się w gablocie przed kościołem.
 9. Wszystkich proszę o modlitwę, o zakończenie wojny w Ukrainie i dar pokoju dla świata.
 10. Intencje papieskie: WRZESIEŃ
  O zniesienie kary śmierci: Módlmy się, aby kara śmierci, która niszczy nietykalność i godność   osoby, została zniesiona w prawodawstwie wszystkich krajów świata.