Ogłoszenia – XXXIII Niedziela zwykła – 13 listopada 2022 r

1. Spotkanie dzieci pierwszokomunijnych i ich rodziców, dziś o godz. 11.15.
  2. W piątek, Wspomnienie bł. Karoliny Kózkówny, dziewicy i męczennicy, patronki Grupy Cytrynowej Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę. W tym dniu, będziemy modlić się przy jej relikwiach w intencji naszej młodzieży.
  3. W sobotę, o godz. 14.00 Msza św. w int. Akcji Katolickiej. Całym sercem zapraszam wszystkich, którzy chcą czynnie uczestniczyć w życiu Kościoła.
  4. W przyszłą niedzielę, w Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata, zostanie poświęcony opłatek na stół wigilijny.
  5. Przyjmujemy intencje na całoroczną modlitwę za zmarłych, tzw. wypominki. Nabożeństwo wypominkowe, dziś o godz. 17.20, a o godz. 18.00 Msza św. za zmarłych polecanych w wypominkach.
  6. Mieszkańcom oś. Okoniewskiego, dziękuję za ofiarę na potrzeby parafii w wys. 560 zł.
  7. Ofiary składane dziś na tacę, zostaną przeznaczone na cele inwestycyjne.
  8. Po każdej Mszy św., są rozprowadzane kalendarze na 2023 r.
  9. Wszystkich proszę o modlitwę, o zakończenie wojny w Ukrainie i dar pokoju dla świata.
  10. Papieskie intencje: LISTOPAD
    Za cierpiące dzieci: Módlmy się, aby dzieci, które cierpią – żyjące na ulicach, ofiary wojen, osierocone – miały dostęp do edukacji i mogły na nowo doświadczyć bliskości rodziny.