Ogłoszenia – Święto Chrztu Pańskiego – 8 stycznia 2023 r.

1. Dzisiejszym Świętem Chrztu Pańskiego, kończymy liturgiczny obchód Okresu Bożego Narodzenia.
  2. Matka Boża w znaku Jasnogórskiego Wizerunku zakończyła nawiedzanie mieszkańców bloków przy ul. Dąbrowskiego. Dziękuję za ofiary złożone na potrzeby parafii; dziękczynna Msza św. zostanie odprawiona w przyszłą niedzielę, o godz. 12.00 i Matka Boża rozpocznie nawiedzanie mieszkańców domków jednorodzinnych przy ul. Dąbrowskiego.
  3. Spotkanie dzieci pierwszokomunijnych i ich rodziców odbędzie się dziś o godz. 11.15, a kandydatów do bierzmowania wraz z rodzicami o godz. 16.00.
  4. Nabożeństwo wypominkowe, dziś, o godz. 17.20.
  5. Spotkanie Rady duszpasterskiej, odbędzie się w środę o godz. 19.00.
  6. X Konkurs Kolęd i Pastorałek zostanie zorganizowany 28 i 29 stycznia 2023 r. Przesłuchania uczestników, 28 stycznia od godz. 9.30, w Sali pod kaplicą. Koncert Laureatów 29 stycznia 2023 o godz. 16.30 w kościele. Szczegóły i regulamin na stronie internetowej parafii.
  7. Ofiary składane dziś na tacę, zostaną przeznaczone na cele inwestycyjne.
  8. Dziękuję za dar wspólnej modlitwy i spotkania z rodzinami naszej parafii przy okazji wizyty duszpasterskiej.