Ogłoszenia – IV Niedziela Wielkiego Postu – 19 marca 2023 r.

Ogłoszenia – IV Niedziela Wielkiego Postu – 19 marca 2023 r.

 1. Gościmy dziś w naszej wspólnocie parafialnej, Siostry Zmartwychwstanki z Mocarzewa. Modlitwą i ofiarami składanymi do puszek wspieramy piękne dzieło prowadzone przez Siostry.
 2. Gorzkie Żale, dziś o godz. 17.15.
 3. Jutro, liturgiczny obchód Uroczystości Św. Józefa. Msze św. o godz. 7.00 i 18.00.
 4. Droga Krzyżowa w najbliższy piątek, rozpocznie się, o godz. 19.00 w kościele. Poniesiemy Krzyż, znak naszej wiary, ulicami naszego miasta w akcie pokutnym, jako przygotowanie do rekolekcji wielkopostnych, które rozpoczniemy w najbliższą niedzielę. Całym sercem na to wydarzenie zapraszam. Sprawę Rekolekcji powierzam modlitwie całej Wspólnoty parafialnej. Rekolekcje będzie prowadził Ks. Dariusz Stańczyk, pracujący wiele lat na Litwie a ostatnio na Syberii. Spotkanie z Ks. Dariuszem, który opowie o pracy na Wschodzie, w niedzielę o godz. 16.30.
 5. W najbliższą sobotę, Uroczystość Zwiastowania Pańskiego i 31 rocznica powstania naszej Diecezji. Msze św. o godz. 7.00 i 18.00.
 6. Ekstremalna Droga Krzyżowa, wyruszy w piątek, 31 marca, po wieczornej Mszy św.
 7. Mieszkańcom ul. Marii Konopnickiej 5A, dziękuję za ofiarę na potrzeby parafii w wys. 400 zł.
 8. Składam serdeczne Bóg zapłać, za ofiary złożone na tacę w ubiegłą niedzielę w wys. 4 740, 20. Ofiary te zostaną przeznaczone na cele inwestycyjne.
 9. Całym sercem dziękuję, za złożone ofiary na kwiaty do „Grobu Pańskiego”: Buszkówek – 410 zł.; Koła Żywego Różańca – 400 zł.; Rada Duszpasterska – 400 zł.
 10. W przyszłą niedzielę, po każdej Mszy św., zbiórka ofiar do puszek na potrzeby Hospicjum w Kutnie.
 11. Papieskie intencje: MARZEC
  Za ofiary nadużyć – Módlmy się za tych, którzy cierpią z powodu zła zadanego przez członków wspólnot kościelnych, aby w tym samym Kościele znaleźli konkretną odpowiedź na swój ból i cierpienie.