Ogłoszenia – IV Niedziela Wielkanocna – Niedziela Dobrego Pasterza – 21 kwietnia 2013 r.

Ogłoszenia – IV Niedziela Wielkanocna – Niedziela Dobrego Pasterza  – 21 kwiecień 2013 r.

1. Spotkanie Rycerstwa Niepokalanej, dziś o godz. 16.00.
  2. Dzisiejszą niedzielą rozpoczynamy kwartalne Dni Modlitw o powołania do służby w Kościele. Dziś modlitwami i ofiarami wspieramy nasze Seminarium duchowne.
  3. We wtorek Uroczystość św. Wojciecha, głównego Patrona Polski.
  4. Akcja Katolicka organizuje wyjazd na uroczystości ku czci św. Wojciecha  do Gniezna w dn. 27 i 28 kwietnia, zapisy w kancelarii parafialnej, koszt120 zł.
  5. Trwają zapisy na pielgrzymkę do Wambierzyc i Kotliny Kłodzkiej  w dniach 21 i 22 czerwca. Koszt 230 zł.
  6. Całym sercem dziękuję za prace wykonane przy kościele w minionym tygodniu.
  7. Składam serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę w ubiegłą niedzielę w wys. 5 428.00 zł. Ofiary te zostaną przeznaczone na cele inwestycyjne, które będziemy kontynuować w tym tygodniu.
  8. Żychliński Dom Kultury zaprasza na bezpłatny koncert w dn. 1 maja o godz. 18.00. Szczegóły na plakacie zamieszczonym w gablocie na zewnątrz kościoła