Ogłoszenia – Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego – 9 kwietnia 2023 r

Ogłoszenia – Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego – 9 kwietnia 2023 r

 1. Przeżywamy Niedzielę Zmartwychwstania Pańskiego. Całym sercem dziękuję wszystkim, którzy zechcieli wziąć udział w świętym Triduum Paschalnym, szczególnie dziękuję służbie liturgicznej i chórowi. Całej Asyście dziękuję za udział w procesji rezurekcyjnej, Strażakom za honorową wartę przy „Grobie Pańskim”.
 2. Składam serdeczne Bóg zapłać za przygotowanie kościoła i kaplicy na święta. Dziękuję za wykonanie dekoracji i ułożenie kwiatów.
 3. Jutro Msze św. wg porządku niedzielnego.
 4. Nowenna do Miłosierdzia Bożego, dziś i jutro o godz.17.40, przez dni Oktawy wielkanocnej po wieczornej Mszy św., a w piątek o 15.00.
 5. Matka Boża w znaku Jasnogórskiego Wizerunku zakończyła nawiedzanie mieszkańców bloków przy ul. M. Konopnickiej. Msza św. dziękczynna zostanie odprawiona 23 kwietnia o godz. 12.00. Od przyszłej niedzieli, Matka Boża rozpocznie nawiedzanie mieszkańców bloków przy ul. Łąkowej, rozpoczynając od bloku nr 3.
 6. Spotkanie dzieci pierwszokomunijnych i ich rodziców, odbędzie się w przyszłą niedzielę o godz. 11.15, a kandydatów do bierzmowania o godz. 16.00.
 7. W dniach 08 i 09 września br. planowana jest Pielgrzymka do Sanktuariów Matki Bożej w Bardzie Śląskim, Wambierzycach oraz do Kotliny Kłodzkiej. Koszt pielgrzymki ok. 280 zł. Zapisy w kancelarii parafialnej.
 8. Dziękuję za wszystkie prace wykonane w minionym tygodniu przy kaplicy i kościele.
 9. Całym sercem dziękuję, za złożone ofiary na kwiaty do „Grobu Pańskiego”: Buszków Dolny i Orątki Dolne – 300 zł; Żabików – 300 zł; ofiary indywidualne – 860 zł.
 10. W najbliższy piątek, ze względu na Oktawę wielkanocną nie obowiązuje post.
 11. Ofiary składane dziś na tacę, zostaną przeznaczone na cele inwestycyjne.
 12. Papieskie intencje Apostolstwa modlitwy – kwiecień 2023
  O kulturę niestosowania przemocy – Módlmy się o budowanie kultury pokoju   i niestosowania przemocy poprzez ograniczenie dostępu do broni dla państw i obywateli.