Ogłoszenia – Święto Miłosierdzia Bożego – 16 kwietnia 2023 r

Ogłoszenia – Święto Miłosierdzia Bożego – 16 kwietnia 2023 r

  1. Przeżywamy Niedzielę Miłosierdzia Bożego, która rozpoczyna Tydzień Miłosierdzia. Po każdej Mszy św. odmawiamy Koronkę do Miłosierdzia Bożego, o godz. 17.40 nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego. Po każdej Mszy św. zbiórka ofiar do puszek na Caritas. Przez cały tydzień, będzie prowadzona zbiórka środków czystości oraz artykułów papierniczych z przeznaczeniem dla „Domu Mocarzy” w Mocarzewie. Dary serca będzie można składać w Sali spotkań przy kaplicy.
  2. Matka Boża w znaku Jasnogórskiego Wizerunku zakończyła nawiedzanie mieszkańców bloków przy ul. M. Konopnickiej. Msza św. dziękczynna zostanie odprawiona 23 kwietnia o godz. 12.00. Od dziś, Matka Boża rozpocznie nawiedzanie mieszkańców bloków przy ul. Łąkowej, rozpoczynając od bloku nr 3.
  3. Spotkanie dzieci pierwszokomunijnych i ich rodziców, odbędzie się dziś o godz. 11.15, a kandydatów do bierzmowania o godz. 16.00.
  4. Spotkanie Kół Żywego Różańca, 30 kwietnia o godz. 16.30.
  5. W dniach 08 i 09 września br. planowana jest Pielgrzymka do Sanktuariów Matki Bożej w Bardzie Śląskim i Wambierzycach oraz do Kotliny Kłodzkiej. Koszt pielgrzymki ok. 280 zł. Zapisy w kancelarii parafialnej.
  6. Dziękuję za wszystkie prace wykonane w minionym tygodniu przy kaplicy i kościele.
  7. Składam serdeczne Bóg zapłać, za ofiary złożone na tacę w ubiegłą niedzielę w wys. 8 801, 60. Ofiary te zostaną przeznaczone na cele inwestycyjne.
  8. Papieskie intencje Apostolstwa modlitwy – kwiecień 2023
    O kulturę niestosowania przemocy – Módlmy się o budowanie kultury pokoju i niestosowania przemocy poprzez ograniczenie dostępu do broni dla państw i obywateli.