Ogłoszenia – III Niedziela wielkanocna – 23 kwietnia 2023 r

1. Jutro, Uroczystość Św. Wojciecha, przeniesiona z dzisiejszej niedzieli.
  2. Spotkanie Rady duszpasterskiej, w środę o godz. 19.00.
  3. Spotkanie Kół Żywego Różańca, w przyszłą niedzielę o godz. 16.30.
  4. W dniach 08 i 09 września br. planowana jest Pielgrzymka do Sanktuariów Matki Bożej w Bardzie Śląskim i Wambierzycach oraz do Kotliny Kłodzkiej. Koszt pielgrzymki ok. 280 zł. Zapisy w kancelarii parafialnej.
  5. 22 maja, z kościoła Sióstr Bernardynek w Łowiczu, wyruszy 368 Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. Zapisy na pielgrzymkę są prowadzone w kancelarii parafialnej. Jednocześnie informujemy, że zostanie zorganizowana autokarowa pielgrzymka na Jasną Górę w sobotę 27 maja, na powitanie pielgrzymów pieszych. Zapisy na tę pielgrzymkę również w kancelarii parafialnej.
  6. Papieskie intencje Apostolstwa modlitwy – kwiecień 2023
    O kulturę niestosowania przemocy – Módlmy się o budowanie kultury pokoju   i niestosowania przemocy poprzez ograniczenie dostępu do broni dla państw i obywateli.