Ogłoszenia – VII Niedziela wielkanocna – 21 maja 2023 r

Ogłoszenia – VII Niedziela wielkanocna – 21 maja 2023 r

  1. Dziś, Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego; o godz. 12.00, Uroczystość Rocznicy Pierwszej Komunii św., dziękuję rodzicom, katechetom, nauczycielom i wychowawcom za przygotowanie dzieci na ten dzień, wszystkim, którzy pod opieką Ks. Jakuba natrudzili się by ten dzień dobrze przygotować składam serdeczne Bóg zapłać.
  2. W przyszłą niedzielę, Uroczystość Zesłania Ducha św. kończąca Okres wielkanocny oraz czas spowiedzi i komunii wielkanocnej.
  3. Nowenna przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego jest łączona z nabożeństwem majowym, odprawianym w dni powszednie po wieczornej Mszy św., a w niedziele o godz. 17.40.
  4. Jutro, z kościoła Sióstr Bernardynek w Łowiczu, wyruszy 368 Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. Pielgrzymów polecam modlitwie całej wspólnoty parafialnej. Kto chciałby podać osobiste intencje na modlitwę różańcową w czasie pielgrzymki, proszę o składanie ich, do koszyczka przy obrazie Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Jednocześnie informujemy, że została zorganizowana autokarowa pielgrzymka na Jasną Górę w sobotę 27 maja, na powitanie pielgrzymów pieszych. Wyjazd pielgrzymów o godz. 6.00.
  5. Spotkanie Młodych na Polach Lednickich, w sobotę 03 czerwca. Szczegóły spotkania na plakacie w gablocie przed kościołem.
  6. W dniach od 05 do 15 lipca br., zostanie zorganizowana pielgrzymka rowerowa po Sanktuariach maryjnych Warmii i Mazur. Spotkanie uczestników pielgrzymki, w niedzielę 04 czerwca o godz. 19.00.
  7. Całym sercem dziękuję za ofiary złożone na tacę w ubiegłą niedzielę w wys. 4 939, 60. Ofiary te zostaną przeznaczone na cele inwestycyjne.
  8. Papieskie intencje Apostolstwa modlitwy – MAJ
    Za ruchy i wspólnoty kościelne – Módlmy się, aby ruchy i wspólnoty kościelne każdego dnia odkrywały misję ewangelizacyjną i służyły swoimi charyzmatami potrzebującym na świecie.