Ogłoszenia – X Niedziela zwykła – 11 czerwca 2023 r

Ogłoszenia – X Niedziela zwykła – 11 czerwca 2023 r

 1. Trwamy na modlitwie dziękczynnej za dar Eucharystii przeżywając Oktawę Bożego Ciała. Całym sercem dziękuję za przygotowanie ołtarzy na Uroczystość Bożego Ciała. Od jutra, do czwartku włącznie, o godz. 18.00 Msza św. dziękczynna w int. przygotowujących poszczególne Ołtarze, połączona z procesją eucharystyczną wokół kościoła. Dziś, procesja eucharystyczna po nabożeństwie o godz. 17.30.
 2. W czwartek zakończenie Oktawy Bożego Ciała. Msza św. z poświęceniem wianków o godz. 18.00
 3. W piątek, Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Msze św. o godz. 7.00 i 18.00. Po Mszy św. o godz. 7.00, Litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa i adoracja Najświętszego Sakramentu do wieczornej Mszy św.; o godz. 17.30 Nabożeństwo do Serca Pana Jezusa i procesja eucharystyczna wokół kościoła. W tym dniu nie obowiązuje post.
 4. W sobotę Wspomnienie Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny.
 5. Matka Boża zakończyła nawiedzanie rodzin mieszkających w bl. przy ulicy Łąkowej 7. Dziękczynna Msza św. zostanie odprawiona 09 lipca o godz. 12.00, dziękuję za złożoną ofiarę w wys. 250 zł.
 6. Składam serdeczne Bóg zapłać za prace wykonane w minionym tygodniu przy kościele i kaplicy; całym sercem dziękuję za wykonanie i zainstalowanie bramy na placu za kaplicą.
 7. W niedzielę 02 lipca, zostanie zorganizowana „Biesiada u Apostołów Piotra i Pawła”. Biesiada będzie połączona z zabawą fantową; wszystkich, którzy chcieliby przekazać jakieś rzeczy na fanty lub pomóc w organizowaniu biesiady, prosimy o kontakt w kancelarii parafialnej.
 8. Ofiary składane dziś na tacę, zostaną przeznaczone na cele inwestycyjne.
 9. Papieskie intencje Apostolstwa modlitwy – CZERWIEC
  O zniesienia tortur – Módlmy się, by międzynarodowa wspólnota w konkretny sposób zaangażowała się w zniesienie tortur oraz zagwarantowała wsparcie dla ofiar i ich rodzin.