Ogłoszenia – XII Niedziela zwykła – 25 czerwca 2023 r

1. Spotkanie Kół Żywego Różańca, dziś o godz. 16.30.
  2. Od dzisiejszej niedzieli, przez czas wakacji, Msze św. niedzielne będą odprawiane tylko w kościele.
  3. Spotkanie uczestników pielgrzymki rowerowej, we wtorek o godz. 19.00.
  4. W środę, o godz. 19.30, zostanie odprawiona na cmentarzu, wigilijna odpustowa Msza św. za zmarłych parafian.
  5. W czwartek, 29 czerwca, będziemy obchodzić Uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła, odpust w naszej parafii. Msze św. o godz. 7.00; 9.00; 10.30 i 18.00. Uroczysta Msza św. połączona z procesją eucharystyczną o godz. 18.00. Zachęcam do udziału w procesji bielanki, ministrantów, lektorów i całą asystę. Całą rodzinę parafialną zachęcam byśmy wspólnie uczcili św. Patronów naszej parafii.
  6. Najbliższa sobota będzie pierwszą w miesiącu. Msze św. o Niepokalanym Sercu Maryi o godz. 7.00 i 17.30. Po Mszy św. o godz. 18.00, odmówimy różaniec wynagradzający, który rozpocznie czuwanie przed Najświętszym Sakramentem do godz. 21.00.
  7. W przyszłą niedzielę, 02 lipca, zostanie zorganizowana „Biesiada u Apostołów Piotra i Pawła”. Biesiada będzie połączona z zabawą fantową; wszystkich, którzy chcieliby przekazać jakieś rzeczy na fanty lub pomóc w organizowaniu biesiady, prosimy o kontakt w kancelarii parafialnej. Przygotowanie placu na Biesiadę, w sobotę od godz. 19.00. Zapraszamy do pomocy.
    Program Biesiady:
    Wspólne biesiadowanie – od godz. 16.00 do 19.00.

• Zabawa fantowa
    • Występy Kapel i Zespołów
    • Grillowanie
    • Festiwal ciast
    • Gry i zabawy dla dzieci
    • Zabawa taneczna – 20.00 – 22.00.

Msza św. w int. sponsorów i ofiarodawców godz. 19.00 (nie będzie Mszy św. o godz.18.00)

8. Dziękuję za ofiary złożone na potrzeby parafii: Mieszkańcom bloku przy ul. Łąkowej 7 – 250 zł. i Łąkowej 9 – 360 zł.
  9. Rozpoczęły się zapisy na młodzieżową, pieszą pielgrzymkę na Jasną Górę.
  10. Całym sercem dziękuję za prace wykonane w minionym tygodniu przy kościele i kaplicy.
  11. Pielgrzymka do Sanktuarium w Św. Krzyżu, jest planowana na 22 lipca br. Zapisy w kancelarii parafialnej. Koszt 130 zł.
  12. Rozpoczął się czas letniego wypoczynku. Wszystkich podróżujących i wypoczywających na urlopach i wakacjach polecamy na modlitwie Matce Bożej Nieustającej Pomocy oraz Patronom naszej parafii św. Apostołom Piotrowi i Pawłowi.