Ogłoszenia – V Niedziela Wielkanocna – 28 kwiecień 2013 r.

1. Spotkanie Kół Żywego Różańca, dziś o godz. 16.30.
  2. Jutro o godz.18.00 w kościele, Ks. Biskup Ordynariusz udzieli sakramentu bierzmowania młodzieży naszej parafii. Całym sercem zapraszam na tę uroczystość, byśmy wszyscy ogarnęli modlitwą młodzież a jednocześnie byśmy odnowili w sobie łaskę sakramentu bierzmowania.
  3. Całym sercem dziękuję za prace wykonane przy kościele w minionym tygodniu.
  4. W  środę, rocznica beatyfikacji Jana Pawła II. Podczas Mszy św. o godz. 18.00 będziemy dziękować Bogu za błogosławionego Jana Pawła II.
  5. Z inicjatywy Akcji Katolickiej działającej przy naszej parafii, pierwszego maja (środa) zostanie zorganizowana piesza pielgrzymka do Oporowa jako akt zadośćuczynienia za profanację obrazu Matki Bożej na Jasnej Górze w ubiegłym roku. Początek pielgrzymki w kościele o 15.30. Zapraszam do udziału w pielgrzymce.
  6. Nabożeństwa majowe, będą odprawiane codziennie po wieczornej Mszy św., a w niedziele i święta o godz. 17.30. W środy, nabożeństwo majowe będzie połączone z Nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Proszę o odnowienie krzyży i kapliczek przydrożnych, oraz o modlitwę przy krzyżach i kapliczkach.
  7. W tym tygodniu przypadają pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca
    • czwartek – Msza św. z modlitwą o powołania o godz. 18.00
    • piątek –  Spowiedź św. podczas każdej Mszy św. Zachęcamy do spowiedzi i komunii wynagradzającej. Spowiedź chorych od godz. 9.00.
    • sobota – Msza św. o Niepokalanym Sercu Maryi o godz. 7.00.
  8. W piątek, Uroczystość Matki Bożej Królowej Polski, Msze św. wg porządku niedzielnego. Podczas Mszy św. o godz. 12.00 będziemy modlić się w intencji Ojczyzny. Po Mszy św. uroczyste przejście do Domu Kultury i tam dalszy ciąg uroczystości.
  9. W niedzielę 05 i 12 maja o godz. 10.30 będziemy przeżywać Uroczystość Pierwszej Komunii św. Proszę o umożliwienie udziału w tej Mszy św.  rodzinom i gościom dzieci pierwszokomunijnych. Msza św. w kościele z godz. 12.00 zostanie przesunięta na 12.30. Spowiedź dla dzieci pierwszokomunijnych i ich rodziców z grupy pierwszej, w sobotę 4 maja od godz. 9.00.