Ogłoszenia – XIV Niedziela zwykła – 9 lipca 2023 r

Ogłoszenia – XIV Niedziela zwykła – 9 lipca 2023 r

 1. Dziś o godz. 12.00, dziękczynna Msza św., po Nawiedzeniu Matki Bożej, z prośbą o dar Bożego błogosławieństwa i opiekę Matki Bożej dla mieszkańców bloków przy ul. Łąkowej 3, 5, 5A, 6A, 7 i 9; o godz. 17.20 wypominki, a o godz. 18.00, Msza św. za zmarłych polecanych w wypominkach.
 2. Całym sercem dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania i przeprowadzenia naszej parafialnej Biesiady oraz tym, którzy zechcieli wziąć w niej udział. W sposób szczególny dziękuję młodzieży, Radzie duszpasterskiej, Kołom Żywego Różańca, strażakom, wszystkim sponsorom i ofiarodawcom. Wszystkim darczyńcom składam wielkie Bóg zapłać.
 3. Pamiętajmy w naszych modlitwach o uczestnikach pielgrzymki rowerowej, dziś nawiedzą Sanktuarium Matki Bożej w Stoczku Klasztornym, miejsce internowania Prymasa Wyszyńskiego, jutro św. Lipka.
 4. Apostolstwo Matki Bolej Bolesnej zaprasza wszystkich chętnych na pielgrzymkę do Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej w Oborach na Odpust Matki Bożej Szkaplerznej i Jubileusz 150 rocznicy urodzin św. Tereski od Dzieciątka Jezus. Wyjazd, 15 lipca (sobota) o godz. 7.00.
 5. Pielgrzymka do Sanktuarium w Św. Krzyżu, 22 lipca br. Zapisy w kancelarii parafialnej. Koszt 130 zł.
 6. Trwają zapisy na młodzieżową, pieszą pielgrzymkę na Jasną Górę. Spotkanie Grupy Cytrynowej, w przyszłą niedzielę po Mszy św. wieczornej.
 7. Całym sercem dziękuję za prace wykonane w minionym tygodniu przy kościele i kaplicy.
 8. Ofiary składane dziś na tacę, zostaną przeznaczone na cele inwestycyjne.
 9. Rozpoczął się czas letniego wypoczynku. Wszystkich podróżujących i wypoczywających na urlopach i wakacjach polecamy na modlitwie Matce Bożej Nieustającej Pomocy oraz Patronom naszej parafii św. Apostołom Piotrowi i Pawłowi.
 10. Papieskie Intencje Apostolstwa Modlitwy: LIPIEC
  O życie eucharystyczne – Módlmy się, aby katolicy umieścili w centrum swego życia celebrację Eucharystii, która dogłębnie przemienia relacje międzyludzkie i otwiera na spotkanie z Bogiem oraz z naszymi braćmi i siostrami.