Ogłoszenia – XV Niedziela zwykła – 16 lipca 2023 r

1. Dziś o godz. 17.30, Różaniec dzieci za rodziców.
  2. Matka Boża w znaku Jasnogórskiego Wizerunku zakończyła nawiedzanie mieszkańców bloku przy ul. Łąkowej 11. Dziękujemy za złożoną ofiarę na potrzeby Parafii w wys. 620zł. Msza Święta dziękczynna 20 sierpnia o godzinie 12:00.
  3. Trwają zapisy na młodzieżową, pieszą pielgrzymkę na Jasną Górę. Spotkanie Grupy Cytrynowej, dziś po Mszy św. wieczornej.
  4. W przyszłą niedzielę, po każdej Mszy św. błogosławieństwo kierowców i ich pojazdów z okazji Wspomnienia św. Krzysztofa, patrona kierowców.
  5. Całym sercem dziękuję, za wszystkie prace wykonane w minionym tygodniu przy kościele i kaplicy.
  6. Składam serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę w ubiegłą niedzielę w wys. 3 906, 54 oraz ofiarę indywidualną w wys. 200zł.  Ofiary te zostaną przeznaczone na cele inwestycyjne.
  7. Wyjazd pielgrzymów do Sanktuarium na Świętym Krzyżu w najbliższą sobotę o godz. 5 rano.
  8. Zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego przez Stowarzyszenie „Pro Missio”, dokona się w piątek 21 lipca, o godz. 13.00, przed kościołem. Jest to Pomoc Kościołowi w Potrzebie.
  9. Trwa czas letniego wypoczynku. Wszystkich podróżujących i wypoczywających na urlopach i wakacjach polecamy na modlitwie Matce Bożej Nieustającej Pomocy oraz Patronom naszej parafii św. Apostołom Piotrowi i Pawłowi.
  10. Papieskie Intencje Apostolstwa Modlitwy: LIPIEC
    O życie eucharystyczne – Módlmy się, aby katolicy umieścili w centrum swego życia celebrację Eucharystii, która dogłębnie przemienia relacje międzyludzkie i otwiera na spotkanie z Bogiem oraz z naszymi braćmi i siostrami.