Ogłoszenia – XVIII Niedziela zwykła – 6 sierpnia 2023 r

Ogłoszenia – XVIII Niedziela zwykła – 6 sierpnia 2023 r

  1. Dziś niedziela miesięcznej adoracji Najświętszego Sakramentu, po każdej Mszy św. modlitwa o powołania; o godz. 17.30, Różaniec rodziców za dzieci.
  2. Uczestników pieszej pielgrzymki na Jasną Górę, polecam modlitwie całej wspólnoty parafialnej.
  3. Pielgrzymka autokarowa na Jasną Górę, zostanie zorganizowana 26 sierpnia. Zapisy na pielgrzymkę w kancelarii parafialnej.
  4. 14 sierpnia, Wspomnienie św. Maksymiliana M. Kolbe, patrona naszej kaplicy i 82 rocznica Jego męczeńskiej śmierci. Msze św. w kaplicy o godz. 7.00; 9.00; 10.30 i 18.00. Uroczysta Msza św. połączona z procesją eucharystyczną o godz. 18.00.
  5. 15 sierpnia, po Mszy św. o godz. 6.30, wyruszy z naszego kościoła 171 Piesza Pielgrzymka do Sanktuarium Matki Bożej w Suserzu.
  6. Ofiary składane na tacę w przyszłą niedzielę, zostaną przeznaczone na cele inwestycyjne.
  7. Trwa czas letniego wypoczynku i czas żniw. Wszystkich podróżujących i wypoczywających na urlopach i wakacjach oraz pracujących przy żniwach, polecamy na modlitwie Matce Bożej Nieustającej Pomocy oraz Patronom naszej parafii św. Apostołom Piotrowi i Pawłowi. Dziękczynienie za zebrane plony, w pierwszą niedzielę września.
  8. Papieskie Intencje Apostolstwa Modlitwy: SIERPIEŃ
    Za Światowe Dni Młodzieży – Módlmy się, aby Światowe Dni Młodzieży w Lizbonie pomogły młodym ludziom wyruszyć w drogę, żyć Ewangelią i być jej świadkami we własnym życiu.