Ogłoszenia – XXII Niedziela zwykła – 3 września 2023 r.

Ogłoszenia – XXII Niedziela zwykła – 3 września 2023 r.

 1. Dziś: niedziela miesięcznej adoracji Najświętszego Sakramentu, po każdej Mszy św. modlitwa o powołania; dziękczynna Msza św. za zebrane plony; o godz. 14.00; Różaniec rodziców za dzieci o godz. 17.30.
 2. Msza św. na rozpoczęcie Nowego Roku szkolnego i katechetycznego, jutro o godz. 8.00. Katechezę szkolną kładę na serce wszystkim rodzicom, którzy podejmują decyzję o uczęszczaniu dziecka na lekcję religii. Całą Wspólnotę parafialną proszę o modlitwę za dzieci i młodzież oraz za nauczycieli i wychowawców.
 3. Najbliższy czwartek będzie pierwszym w miesiącu; po Mszy św. o godz. 18.00, modlitwy do św. Józefa w intencji rodzin.
 4. W piątek, 08 września, Święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny (M.B. Siewnej). Poświęcenie ziarna siewnego podczas Mszy św. o godz. 7.00; 9.00 i 18.00.
 5. Po wakacyjnej przerwie, wznawiamy spotkania poszczególnych grup parafialnych,  każda ze wspólnot jest otwarta na nowe osoby i zaprasza na spotkania. Plan spotkań  podamy w przyszłą niedzielę.
 6. Zapisanych na pielgrzymkę do Kotliny Kłodzkiej, proszę o dokonywanie wpłat. Wyjazd pielgrzymów, w najbliższy piątek, 08 września, o godz. 5 rano.
 7. Od dziś, Msze św. niedzielne, będą odprawiane w kościele i kaplicy. Dzieci i młodzież zapraszamy na 11.15 do kaplicy.
 8. Apostolstwo Matki Bożej Bolesnej zaprasza na pielgrzymkę do Lichenia w dniu 16 września. Zapisy w kancelarii parafialnej.
 9. Całym sercem dziękuję, za wszystkie prace wykonane w minionym tygodniu przy kościele i kaplicy.
 10. Ofiary składane na tacę w przyszłą niedzielę, zostaną przeznaczone na cele inwestycyjne.
 11. Papieskie Intencje Apostolstwa Modlitwy: WRZESIEŃ
  Za ludzi żyjących na marginesie – Módlmy się za ludzi, którzy żyją na marginesie społeczeństwa, a nawet w nieludzkich warunkach, by nie zostali zapomniani przez instytucje i nigdy nie byli traktowani jako mniej wartościowi.