Ogłoszenia – XXVI Niedziela zwykła – 1 października 2023 r.

Ogłoszenia – XXVI Niedziela zwykła – 1 października 2023 r.

 1. Dziś, niedziela miesięcznej adoracji Najświętszego sakramentu. Po każdej Mszy św. modlitwa o powołania.
 2. Spotkanie dzieci pierwszokomunijnych i ich rodziców, dziś o godz. 11:15 w kaplicy, podczas tego spotkania dzieci otrzymają różańce.
 3. Rozpoczynamy październik, miesiąc poświęcony modlitwie różańcowej. Nabożeństwa różańcowe w naszym kościele, będą odprawiane codziennie o godz. 17:15. Dzieci i młodzież zachęcamy do udziału w konkursie różańcowym. Zachęcam do modlitwy różańcowej w Rodzinach.
 4. W tym tygodniu przypadają: pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca;
  • czwartekMsza św. z modlitwą o powołania o godz. 18:00;
  • piątek – spowiedź św. od godz. 7:00 i 15:30. Zachęcam do spowiedzi i komunii wynagradzającej. Msze św. o N.S. Pana Jezusa o godz. 7:30 i 16:30. Wizyty u chorych od godz. 9:00; proszę o zgłaszanie chorych;
  • sobota – Msza św. o Niepokalanym Sercu Maryi o godz. 7:00. Po Mszy św. o godz. 18:00, w kaplicy, odmówimy różaniec wynagradzający (drugą część), który rozpocznie czuwanie przed Najświętszym Sakramentem do godz. 21:00.
 5. Pielgrzymka Kół Żywego Różańca do Sanktuarium Matki Bożej w Domaniewicach, odbędzie się w najbliższą sobotę, 07 października. Zapisy w kancelarii parafialnej. Wyjazd pielgrzymów o godz. 8:30.
 6. Spotkanie kandydatów do bierzmowania, w przyszłą niedzielę podczas Mszy św. o godz. 11:15 w kaplicy.
 7. Spotkanie Grupy Cytrynowej, pieszej pielgrzymki na Jasną Górę, w przyszłą niedzielę o godz. 15:00.
 8. Matka Boża, w znaku Jasnogórskiego Wizerunku, zakończyła nawiedzanie rodzin mieszkających w bl. Traugutta 1. Dziękczynna Msza św. zostanie odprawiona 29 października o godz. 12.00, dziękuję za złożoną ofiarę w wys. 480 zł. Obecnie Matka Boża nawiedza rodziny mieszkające w bl. Traugutta 2.
 9. Przyjmujemy intencje na całoroczną modlitwę za zmarłych, tzw. wypominki. Za zmarłych polecanych w wypominkach, modlimy się przez cały rok w drugą niedzielę miesiąca przed Mszą św. o godz. 18.00, a Msza św. wieczorna jest sprawowana za zmarłych polecanych w wypominkach.
 10. Konferencje przedmałżeńskie, rozpoczną się w przyszłą niedzielę o godz. 8:00. Spotkania będą się odbywały w Sali przy kaplicy.
 11. Po każdej Mszy św., są rozprowadzane kalendarze na 2024 r. oraz wkłady do zniczy
 12. Ofiary składane na tacę w przyszłą niedzielę, zostaną przeznaczone na cele inwestycyjne.
 13. Papieskie Intencje Apostolstwa Modlitwy: PAŹDZIERNIK
  Za Synod – Módlmy się za Kościół, aby na wszystkich poziomach przyjął postawę słuchania i dialogu jako sposób życia, pozwalając prowadzić się Duchowi Świętemu ku peryferiom świata.