Ogłoszenia – XXXI Niedziela zwykła – 5 listopada 2023 r.

1. Dziś, niedziela miesięcznej adoracji Najświętszego sakramentu. Po każdej Mszy św. modlitwa o powołania.
  2. Spotkanie dzieci pierwszokomunijnych wraz z rodzicami, dziś podczas Mszy św. o godz. 11:15.
  3. Przeżywamy Oktawę Uroczystości Wszystkich Świętych. Do 8 listopada można zyskać odpust zupełny za pobożne nawiedzenie cmentarza i odmówienie modlitwy w intencjach Ojca św. Należy być w stanie łaski uświęcającej i wolnym od przywiązania do grzechu. Odpust ten można ofiarować jedynie za zmarłych. Różaniec za zmarłych, do środy włącznie, o godz. 17:00, dziś o godz. 17:30.
  4. Matka Boża, w znaku Jasnogórskiego Wizerunku, zakończyła nawiedzanie rodzin mieszkających w bl. Traugutta 3. Dziękczynna Msza św. zostanie odprawiona 19 listopada o godz. 12.00. Obecnie Matka Boża nawiedza rodziny mieszkające w bl. Traugutta 4.
  5. W sobotę, Narodowe Święto Niepodległości. Msze św. w naszym kościele o godz. 7.00; 9.00; 10.30 i 18.00. Msza święta w intencji Ojczyzny zostanie odprawiona o godz. 18.00. Zachęcam do udziału w tej Mszy św. oraz do udekorowania naszych domów i mieszkań flagami narodowymi. Szczegóły dotyczące obchodów tego dnia, na plakacie w gablocie przed kościołem.
  6. Również w sobotę, Uroczystość św. Wiktorii, patronki naszej diecezji.
  7. Spotkanie kandydatów do bierzmowania wraz z rodzicami, w przyszłą niedzielę, podczas Mszy św. o godz. 11:15.
  8. Całym sercem dziękuję, za wszystkie prace wykonane w minionym tygodniu przy kościele i kaplicy.
  9. Ofiary składane na tacę w przyszłą niedzielę zostaną przeznaczone na cele inwestycyjne.
  10. Przyjmujemy intencje na całoroczną modlitwę za zmarłych, tzw. wypominki.
  11. Po każdej Mszy św., są rozprowadzane kalendarze na 2024 r.

Papieskie Intencje Apostolstwa Modlitwy:  Listopad 2023

Za Papieża: Módlmy się za Papieża, aby pełniąc swoją misję z pomocą Ducha Świętego,  nadal towarzyszył w wierze powierzonej mu trzodzie.