Ogłoszenia – XXXII Niedziela zwykła – 12 listopada 2023 r.

1. Spotkanie kandydatów do bierzmowania wraz z rodzicami, podczas Mszy św. o godz. 11:15.
  2. Nabożeństwo wypominkowe, dziś o godz. 17:15.
  3. Matka Boża, w znaku Jasnogórskiego Wizerunku, zakończyła nawiedzanie rodzin mieszkających w bl. Traugutta 3. Dziękczynna Msza św. zostanie odprawiona w przyszłą niedzielę o godz. 12.00. dziękuję za złożoną ofiarę w wys. 340 zł. Obecnie Matka Boża nawiedza rodziny mieszkające w bl. Traugutta 4.
  4. W sobotę, Wspomnienie bł. Karoliny Kózkówny, dziewicy i męczennicy, patronki Grupy Cytrynowej Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę. W tym dniu, będziemy modlić się przy jej relikwiach w intencji naszej młodzieży.
  5. Całym sercem dziękuję, za wszystkie prace wykonane w minionym tygodniu przy kościele i kaplicy.
  6. Ofiary składane dziś na tacę, zostaną przeznaczone na cele inwestycyjne.
  7. Po każdej Mszy św., są rozprowadzane kalendarze na 2024 r.
  8. Papieskie Intencje Apostolstwa Modlitwy:  Listopad 2023
    Za Papieża: Módlmy się za Papieża, aby pełniąc swoją misję z pomocą Ducha Świętego,  nadal towarzyszył w wierze powierzonej mu trzodzie.