Ogłoszenia – IV Niedziela adwentu – 24 grudnia 2023 r. – WIGILIA NARODZENIA PAŃSKIEGO

1. Dziś Wigilia Bożego Narodzenia. Msze św. według porządku niedzielnego z wyjątkiem wieczornej Mszy św. Msza św. zwana pasterką, o północy. Przypominam, że zachowujemy postny charakter Wieczerzy wigilijnej.
  2. Całym sercem dziękuję za przygotowanie spotkania opłatkowego dla osób starszych i samotnych oraz za udział w tym spotkaniu.
  3. Radni naszej parafii roznieśli opłatek na stół wigilijny. Dziękuję za życzliwość, z jaką spotykali się w rodzinach. Opłatek można również otrzymać w zakrystii po Mszy św. Dziękuję za ofiary złożone przy tej okazji w wys. 21 520,70.
  4. Składam serdeczne Bóg zapłać za przygotowanie kościoła i kaplicy na Święta Bożego Narodzenia. Dziękuję za przygotowanie dekoracji wewnątrz i na zewnątrz kościoła i kaplicy oraz za pokarm dla zwierząt.
  5. Jutro Uroczystość Bożego Narodzenia. Msze św. wg porządku niedzielnego. Nie będzie Mszy św. o godz. 7.00.
  6. We wtorek Święto św. Szczepana. Msze św. wg porządku niedzielnego.
  7. W przyszłą niedzielę, ostatni dzień Roku Pańskiego 2023 r. Msza św. z nabożeństwem dziękczynnym o godz. 18.00.
  8. Po każdej Mszy św. są rozprowadzane kalendarze diecezjalne na 2024 r. oraz sianko na stół wigilijny i ozdoby świąteczne.
  9. W środę, rozpoczniemy wizytę duszpasterską w rodzinach naszej parafii by zanieść dar Bożego błogosławieństwa.
    Kancelaria parafialna, podczas trwania kolędy, będzie czynna: 8:30 – 9:00 i po wieczornej Mszy św.
  10. Papieskie Intencje Apostolstwa Modlitwy:  GRUDZIEŃ
    Za osoby niepełnosprawne – Módlmy się, aby osoby niepełnosprawne znalazły się w centrum uwagi społeczeństwa, a instytucje oferowały programy, które zwiększą ich aktywność.