Ogłoszenia – Niedziela Chrztu Pańskiego – 7 stycznia 2024 r.

1. Dziś, niedziela miesięcznej adoracji Najświętszego sakramentu. Po każdej Mszy św. modlitwa o powołania; Różaniec rodziców za dzieci, o godz. 17:30.
  2. Dzisiejszym Świętem Chrztu Pańskiego, kończymy liturgiczny obchód Okresu Bożego Narodzenia.
  3. Dziś, podczas Mszy św. o godz. 12:00, kolędowanie z Żychlińskim Domem Kultury.
  4. Spotkanie dzieci pierwszokomunijnych oraz ich rodziców i chrzestnych, odbędzie się dziś o godz. 16: 00. Podczas tej Mszy św. zostaną odnowione przyrzeczenia chrzcielne; dzieci przynoszą świece.
  5. W przyszła niedzielę, o godz. 16:00, Koncert Kolęd w wykonaniu scholi parafialnej i chóru. Całym sercem zapraszam.
  6. XI Konkurs Kolęd i Pastorałek zostanie zorganizowany 20 i 21 stycznia 2024 r. Przesłuchania uczestników, 20 stycznia od godz. 9:30, w Sali pod kaplicą. Koncert Laureatów 21 stycznia 2024 r. o godz. 16:30 w kościele. Szczegóły i regulamin na stronie internetowej parafii.
  7. Dziękuję za dar wspólnej modlitwy i spotkania z rodzinami naszej parafii przy okazji wizyty duszpasterskiej.