Ogłoszenia – I Niedziela Wielkiego Postu – 18 lutego 2024 r.

1. Rozpoczęliśmy Wielki Post, czas przygotowania do obchodów Świąt wielkanocnych. Nabożeństwa wielkopostne są odprawiane wg następującego porządku:
    • Droga Krzyżowa – w piątki o godz. 17.00 (dzieci i młodzież w kaplicy, dorośli w kościele).
    • Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym i procesją eucharystyczną, w niedziele o godz. 17.15.
  2. Rekolekcje wielkopostne będziemy przeżywać w od 17 do 20 marca. Sprawę Rekolekcji powierzam modlitwie całej Wspólnoty parafialnej.
  3. Dziękujemy za dar wspólnej modlitwy i spotkania z rodzinami naszej parafii przy okazji wizyty duszpasterskiej. Podsumowanie kolędy, w przyszłą niedzielę.
  4. Spotkanie dzieci pierwszokomunijnych i ich rodziców, dziś o godz. 11:15 w kaplicy.
  5. Spotkanie kandydatów do bierzmowania wraz z rodzicami, w przyszłą niedzielę o godz. 11.15.
  6. Spotkanie Kół Żywego Różańca, w przyszłą niedzielę o godz. 16:30.
  7. Matka Boża, w znaku Jasnogórskiego Wizerunku, zakończyła nawiedzanie rodzin mieszkających w bl. Traugutta 8. Dziękczynna Msza św. zostanie odprawiona w przyszłą niedzielę o godz. 12.00, dziękuję za złożoną ofiarę w wys. 800 zł. Obecnie Matka Boża nawiedza rodziny mieszkające w bl. Traugutta 7.
  8. Spotkanie Rady duszpasterskiej, w środę 21 lutego, o godz. 19:00.
  9. Od 9 do 14 września 2024r., planowana jest pielgrzymka do Medjugorie ze zwiedzaniem Chorwacji. Zapisy w kancelarii parafialnej.
  10. Składam serdeczne Bóg zapłać, za ofiary złożone na tacę w ubiegłą niedzielę w wys. 4 501,00 zł. Ofiary te zostaną przeznaczone na cele inwestycyjne.
  11. Konferencje przedmałżeńskie, rozpoczną się w pierwszą niedzielę marca. Spotkania będą się odbywały w Sali przy kaplicy, o godz. 8.00.
  12. Papieskie intencje: LUTY
    Za parafie – Módlmy się, aby parafie, w których centralne miejsce zajmuje komunia, stawały się coraz bardziej wspólnotami wiary, braterskimi i otwartymi na najbardziej potrzebujących.