Ogłoszenia – II Niedziela Wielkiego Postu – 25 lutego 2024 r.

1. Spotkanie kandydatów do bierzmowania wraz z rodzicami, dziś o godz. 11:15.
  2. Spotkanie Kół Żywego Różańca, dziś o godz. 16:30.
  3. Nabożeństwa wielkopostne są odprawiane wg następującego porządku:
    • Droga Krzyżowa – w piątki o godz. 17:00 (dzieci i młodzież w kaplicy, dorośli w kościele).
    • Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym i procesją eucharystyczną, w niedziele o godz. 17:15.
  4. Rekolekcje wielkopostne będziemy przeżywać w od 17 do 20 marca. Sprawę Rekolekcji powierzam modlitwie całej Wspólnoty parafialnej.
  5. W tym tygodniu przypadają: pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca;
    • piątek – Msze św. o Najświętszym Sercu Pana Jezusa o godz. 7:30 i 17:30. Spowiedź św. od godz. 7:00 i 15:30. Zachęcam do spowiedzi i komunii wynagradzającej. Wizyty u chorych od godz. 9:00; proszę o zgłaszanie chorych;
    • sobota – Msze św. o Niepokalanym Sercu Maryi o godz. 7:00 i 17:30. Po Mszy św. o godz. 18:00, odmówimy różaniec wynagradzający w int. Ojczyzny, który rozpocznie czuwanie przed Najświętszym Sakramentem zakończone Apelem o godz. 21:00.
  6. W dniach od 2 do 9 marca, będziemy gościć w naszej diecezji błogosławioną Rodzinę Ulmów z Markowej, w znaku relikwii. Rejon kutnowski, do którego należymy, Rodzina Ulmów nawiedzi 3 i 4 marca. Uroczysta Msza św. w najbliższą niedzielę o godz. 18.00 w kościele św. Wawrzyńca w Kutnie i czuwanie przy relikwiach do godz. 15:00 w poniedziałek 4 marca. Zachęcam do modlitwy przy relikwiach Błogosławionej Rodziny, w intencji naszych rodzin.
  7. Zapisanych na pielgrzymkę do Medjugorie, proszę o uzupełnienie danych (data urodzenia i adres zamieszkania). Spotkanie pielgrzymów, 17 marca o godz. 16:00.
  8. Konferencje przedmałżeńskie, rozpoczną się w przyszłą niedzielę. Spotkania będą się odbywały w Sali przy kaplicy, o godz. 8.00.
  9. Papieskie intencje: MARZEC
    Za współczesnych męczenników -Módlmy się za tych, którzy w różnych częściach świata narażają swoje życie z powodu Ewangelii, aby rozpalali Kościół swoją odwagą i misyjnym entuzjazmem.