Ogłoszenia – III Niedziela Wielkiego Postu – 3 marca 2024 r.

 Ogłoszenia – III Niedziela Wielkiego Postu – 3 marca 2024 r.

 1. Dziś, niedziela miesięcznej adoracji Najświętszego sakramentu. Po każdej Mszy św. modlitwa o powołania.
 2. Zachęcam do udziału w nabożeństwach wielkopostnych, które są odprawiane wg następującego porządku:
  • Droga Krzyżowa – w piątki o godz. 17:00 (dzieci i młodzież w kaplicy, dorośli w kościele).
  • Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym i procesją eucharystyczną, w niedziele o godz. 17:15.
 3. Rekolekcje wielkopostne będziemy przeżywać w od 17 do 20 marca. Sprawę Rekolekcji powierzam modlitwie całej Wspólnoty parafialnej.
 4. Matka Boża, w znaku Jasnogórskiego Wizerunku, zakończyła nawiedzanie rodzin mieszkających w bl. Traugutta 7. Dziękczynna Msza św. zostanie odprawiona w przyszłą niedzielę o godz. 12:00, dziękuję za złożoną ofiarę w wys. 600 zł. Obecnie Matka Boża nawiedza rodziny mieszkające w bloku Traugutta 9.
 5. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek miesiąca. Msza św. z modlitwą o powołania o godz. 18:00; po Mszy św. modlitwa do św. Józefa w int. Rodzin.
 6. Dziś i jutro, będziemy gościć w naszym Rejonie kutnowskim błogosławioną Rodzinę Ulmów z Markowej, w znaku relikwii. Uroczysta Msza św., dziś o godz. 18.00 w kościele św. Wawrzyńca w Kutnie i czuwanie przy relikwiach do Mszy św. o godz. 15:00 jutro. Zachęcam do modlitwy przy relikwiach Błogosławionej Rodziny, w intencji naszych rodzin.
 7. Spotkanie dzieci pierwszokomunijnych i ich rodziców, odbędzie się w przyszłą niedzielę o godz. 11.15 w kaplicy.
 8. Zapisanych na pielgrzymkę do Medjugorie, proszę o uzupełnienie danych (data urodzenia i adres zamieszkania). Spotkanie pielgrzymów, 17 marca o godz. 16:00; podczas spotkania, proszę o dokonanie wpłaty w wys. 700 zł.
 9. Dziś rozpoczynają się Konferencje przedmałżeńskie. Spotkania będą się odbywały w niedziele, w Sali przy kaplicy, o godz. 8.00.
 10. Ofiary składane na tacę w przyszłą niedzielę, zostaną przeznaczone na cele inwestycyjne.
 11. Papieskie intencje: MARZEC
  Za współczesnych męczenników -Módlmy się za tych, którzy w różnych częściach świata narażają swoje życie z powodu Ewangelii, aby rozpalali Kościół swoją odwagą i misyjnym entuzjazmem.