Ogłoszenia – IX Niedziela zwykła – 2 czerwca 2024 r

Ogłoszenia – IX Niedziela zwykła – 2 czerwca 2024 r

 1. Dziś, niedziela miesięcznej adoracji Najświętszego sakramentu. Po każdej Mszy św. modlitwa o powołania.
 2. Nabożeństwa do Najświętszego Serca Pana Jezusa, są odprawiane codziennie po wieczornej Mszy św., a w niedziele o godz. 17:30.
 3. Trwamy na modlitwie dziękczynnej za dar Eucharystii przeżywając Oktawę Bożego Ciała. Całym sercem dziękuję za przygotowanie ołtarzy na Uroczystość Bożego Ciała. Przez dni Oktawy, o godz. 18.00 Msza św. połączona z procesją eucharystyczną wokół kościoła. Dziś, procesja eucharystyczna po nabożeństwie o godz. 17.30.
 4. Spowiedź kandydatów do bierzmowania, jutro od godz. 16:30.
 5. Sakramentu bierzmowania naszej młodzieży, udzieli Ks. Bp Wojciech Osial we wtorek o godz. 18:00.
 6. Spotkanie Rady duszpasterskiej, w środę o godz. 19:00.
 7. W czwartek zakończenie Oktawy Bożego Ciała. Msza św. z poświęceniem wianków o godz. 18.00.
 8. W piątek, Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Po Mszy św. o godz. 7.30, Litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa i adoracja Najświętszego Sakramentu do wieczornej Mszy św. W tym dniu nie obowiązuje post.
 9. W sobotę Wspomnienie Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny.
 10. Matka Boża, w znaku Jasnogórskiego Wizerunku, zakończyła nawiedzanie rodzin mieszkających w bl. Traugutta 11. Dziękczynna Msza św. zostanie odprawiona 09 czerwca o godz. 12:00. Dziś Matka Boża rozpocznie nawiedzanie rodzin mieszkających przy ul. Traugutta, rozpoczynając od bloku nr 12.
 11. Msza św. przy kapliczce w Żabikowie, jutro o godz. 19:00
 12. W niedzielę 30 czerwca, zostanie zorganizowana „Biesiada u Apostołów Piotra i Pawła”. Biesiada będzie połączona z zabawą fantową; wszystkich, którzy chcieliby przekazać jakieś rzeczy na fanty lub pomóc w organizowaniu biesiady, prosimy o kontakt w kancelarii parafialnej.
 13. Spotkanie uczestników pielgrzymki rowerowej do Sanktuarium bł. Karoliny Kózkówny, dziś o godz. 19.00.
 14. Ofiary składane na tacę w przyszłą niedzielę, zostaną przeznaczone na cele inwestycyjne.
 15. Papieskie intencje Apostolstwa modlitwy – CZERWIEC
  Za uchodźców: Módlmy się, aby emigranci, zmuszeni z powodu wojen lub głodu do pełnej zagrożeń i niebezpieczeństw ucieczki, znaleźli akceptację i nowe perspektywy życia  w krajach, które ich przyjmują.