Ogłoszenia – X Niedziela zwykła – 9 czerwca 2024 r

Ogłoszenia – X Niedziela zwykła – 9 czerwca 2024 r 

  1. W najbliższy piątek, 25-ta rocznica pielgrzymki Jana Pawła II do naszej diecezji. Uroczysta Msza św. w Bazylice katedralnej w Łowiczu, o godz. 18:00. Wieczór wdzięczności za papieską pielgrzymkę, w naszej parafii, zostanie zorganizowany w sobotę, 15 czerwca. Nasze dziękczynienie rozpoczniemy Mszą św. o godz. 18:00, a następnie o godz. 19:00 montaż słowno muzyczny, który przypomni nam to historyczne wydarzenie. Całym sercem na ten wieczór wdzięczności zapraszam.
  2. Matka Boża, w znaku Jasnogórskiego Wizerunku, zakończyła nawiedzanie rodzin mieszkających w bl. Traugutta 12. Dziękczynna Msza św. zostanie odprawiona w przyszłą niedzielę, 16 czerwca, o godz. 12:00, dziękuję za złożoną ofiarę w wys. 170 zł. Obecnie Matka Boża nawiedza rodziny mieszkające przy ul. Traugutta 14.
  3. Stowarzyszenie Matki Bożej Bolesnej, zaprasza na pielgrzymkę do Obór, na odpust M.B. Szkaplerznej w dniu 13 lipca 2024 r. Zapisy w kancelarii parafialnej.
  4. Składam serdeczne Bóg zapłać za prace wykonane w minionym tygodniu przy kościele i kaplicy;
  5. W niedzielę 30 czerwca, zostanie zorganizowana „Biesiada u Apostołów Piotra i Pawła”. Biesiada będzie połączona z zabawą fantową; wszystkich, którzy chcieliby przekazać jakieś rzeczy na fanty lub pomóc w organizowaniu biesiady, prosimy o kontakt w kancelarii parafialnej.
  6. Ofiary składane dziś na tacę, zostaną przeznaczone na cele inwestycyjne.
  7. Papieskie intencje Apostolstwa modlitwy – CZERWIEC
    Za uchodźców: Módlmy się, aby emigranci, zmuszeni z powodu wojen lub głodu do pełnej zagrożeń i niebezpieczeństw ucieczki, znaleźli akceptację i nowe perspektywy życia w krajach, które ich przyjmują.