Ogłoszenia – IX Niedziela Zwykła – 02 czerwiec 2013 r.

1. Dziś:
    • Niedziela miesięcznej adoracji Najświętszego Sakramentu, po każdej Mszy św. modlitwa o powołania.
    • o godz. 17.00 nabożeństwo adoracyjne, które rozpoczniemy nieszporami. W tej modlitwie będziemy łączyć się duchowo z papieżem Franciszkiem dziękując Bogu za dar wiary.
  2. Całym sercem dziękuję za prace wykonane przy kościele w minionym tygodniu.
  3. Wyrażam wielką wdzięczność za przygotowanie ołtarzy i udział w procesji Bożego Ciała.
  4. W czwartek zakończenie Oktawy Bożego Ciała. Msza św. z poświęceniem wianków o godz. 18.00, będzie to jednocześnie Msza św. prymicyjna Ks. Michała, który w wielkim poście odbywał praktykę w naszej parafii.
  5. W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa, w tym dniu nie obowiązuje post.
  6. W tym tygodniu przypadają pierwszy czwartek i pierwszy piątek miesiąca:
    • czwartek – Msza św. z modlitwą o powołania o godz. 18.00
    • piątek –  Spowiedź św. od godz. 7.00 i 15.30. Zachęcamy do spowiedzi i komunii wynagradzającej. Msze św. o N.S. Pana Jezusa o godz. 7.30 i 18.00. Wizyty u chorych od godz. 9.00; proszę o zgłaszanie chorych
  7. Spotkanie kl. II gimnazjum przygotowujących się do sakramentu bierzmowania w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 12.30
  8. W niedzielę, 30 czerwca zostanie zorganizowana parafialna „Biesiada u Apostołów Piotra i Pawła”. Biesiada będzie połączona z zabawą fantową, ktokolwiek chciałby przekazać jakieś rzeczy na fanty lub pomóc w organizowaniu biesiady prosimy o kontakt w kancelarii parafialnej.
  9. Ofiary składane na tacę w przyszłą niedzielę, zostaną przeznaczone na cele inwestycyjne.