Ogłoszenia – XI Niedziela zwykła – 09 czerwiec 2013 r

1.  Całym sercem dziękuję za prace wykonane przy kościele w minionym tygodniu.
  2. Spotkanie kl. II gimnazjum przygotowujących się do sakramentu bierzmowania dziś po Mszy św. o godz. 12.30
  3. W najbliższy wtorek, 11 czerwca Ks. Andrzej Młodziejewski będzie obchodził 25 rocznicę święceń kapłańskich. Tego dnia podczas Mszy św. o godz. 18.00 będziemy otaczać Ks. Andrzeja wdzięczną modlitwą, na którą serdecznie zapraszam
  4. W piątek, 14 czerwca będziemy przeżywać 14 rocznicę pielgrzymki bł. Jana Pawła II do diecezji łowickiej. Uroczysta Msza św. na placu papieskiej celebry w Łowiczu o godz. 19.00, chętnych do wzięcia udziału w tych uroczystościach proszę o zgłaszanie się w kancelarii parafialnej.
  5. Siostry Misjonarki Krwi Chrystusa w Rawie Mazowieckiej, zapraszają na odpust w dn. 30 czerwca b.r. Wyjazd o godz. 8.00, zapisy w kancelarii parafialnej, koszt 25 zł.
  6. W niedzielę, 30 czerwca zostanie zorganizowana parafialna „Biesiada u Apostołów Piotra i Pawła”. Biesiada będzie połączona z zabawą fantową, ktokolwiek chciałby przekazać jakieś rzeczy na fanty lub pomóc w organizowaniu biesiady prosimy o kontakt w kancelarii parafialnej.
  7. W przyszłą niedzielę, po każdej Mszy św. będą zbierane podpisy pod projektem ustawy „Stop aborcji”, do złożenia podpisu będzie konieczny nr pesel.
  8. Ofiary składane dziś na tacę, zostaną przeznaczone na cele inwestycyjne.