Ogłoszenia – XIX Niedziela zwykła – 12 sierpnia 2012

OGŁOSZENIA – XIX Niedziela  zwykła – 12 sierpień  2012

1. Dziś o godz. 17.30 nabożeństwo wypominkowe, a o godz. 18.00 Msza św. za zmarłych polecanych w wypominkach.
  2. We wtorek, liturgiczne wspomnienie Św. Maksymiliana Kolbe – patrona naszej kaplicy. Msze św. w kaplicy o godz. 7.00; 9.00; 10.30  i 18.00. Uroczysta Msza św. połączona z procesją eucharystyczną zostanie odprawiona o godz. 18.00. Na tę Mszę św. w sposób szczególny wszystkich zapraszam.
  3. Spotkanie bielanek we wtorek o godz. 17.30.
  4. W środę Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Tradycyjnie w tym dniu, po Mszy św. o godz. 6. 30, wyruszy              z kościoła 160 piesza pielgrzymka do Sanktuarium Matki Bożej w Suserzu. Msza św. w Sanktuarium dla pielgrzymów z Żychlina    ok. godz. 10.30. Zapraszam do udziału w pielgrzymce.
  5. Proszę, abyśmy otaczali modlitwą wszystkich pieszych pielgrzymów podążających ku Jasnej Górze.
  6. Pielgrzymka autokarowa na Jasną Górę zostanie zorganizowana 26 sierpnia. Zapisy w kancelarii parafialnej.
  7. W dniach 23 i 24 sierpnia jest organizowany wyjazd nad Solinę,  do Kalwarii Pacławskiej i Leżajska. Są jeszcze wolne miejsca,    zapisy w kancelarii parafialnej
  8. W pierwszą niedzielę września, zostanie zorganizowane w naszej parafii święto dziękczynienia Panu Bogu za zebrane plony, tzw. Dożynki. Zachęcam mieszkańców poszczególnych wiosek i ulic        do przygotowania koszy i wieńców dożynkowych. Uroczysta Msza święta o godz. 12.00. Procesję wejścia przed Mszą św. rozpoczniemy przy kapliczce Matki Bożej.
  9. Ofiary składane dziś na tacę, zostaną przeznaczone na cele inwestycyjne.
  10. Trwa czas letniego wypoczynku. Wszystkich podróżujących i wypoczywających zawierzam na modlitwie patronom naszej parafii, świętym Ap. Piotrowi i Pawłowi, oraz Matce Bożej Nieustającej Pomocy.