Ogłoszenia – XX Niedziela zwykła – 19 sierpień 2012

OGŁOSZENIA – XX Niedziela  zwykła – 19 sierpień  2012

1. Dziś o godz. 17.30 Nieszpory.
  2. Wyjazd nad Solinę, do Kalwarii Pacławskiej i Leżajska, w czwartek   o godz. 6.30.
  3. Pielgrzymka autokarowa na Jasną Górę zostanie zorganizowana        26 sierpnia. Zapisy w kancelarii parafialnej. Wyjazd o godz. 6.00.
  4. Dziękuję pielgrzymom Suserskim za ofiarę na potrzeby parafii w wys. 340 zł.
  5. W pierwszą niedzielę września, zostanie zorganizowane w naszej parafii święto dziękczynienia Panu Bogu za zebrane plony, tzw. Dożynki. Zachęcam mieszkańców poszczególnych wiosek i ulic        do przygotowania koszy i wieńców dożynkowych. Uroczysta Msza święta o godz. 12.00. Procesję wejścia przed Mszą św. rozpoczniemy przy kapliczce Matki Bożej.
  6. Składam serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę w ubiegłą niedzielę w wys. 5 150,70. Ofiary te zostaną przeznaczone na cele inwestycyjne.
  7. Trwa czas letniego wypoczynku. Wszystkich podróżujących i wypoczywających zawierzam na modlitwie patronom naszej parafii, świętym Ap. Piotrowi i Pawłowi, oraz Matce Bożej Nieustającej Pomocy.