Ogłoszenia – XX Niedziela zwykła – 18 sierpień 2013 r.

Ogłoszenia – XX Niedziela zwykła – 18 sierpień 2013 r.

  1. Dziś o godz. 17.30 nieszpory.
  2. W przyszłą niedzielę, 25 sierpnia, organizujemy wraz z Urzędem Gminy święto dziękczynienia Panu Bogu i ludziom za zebrane plony, tzw. Dożynki. Zachęcam mieszkańców poszczególnych wiosek i ulic do przygotowania koszy i wieńców dożynkowych. Uroczysta Msza święta o godz. 12.00. Procesję wejścia przed Mszą św. rozpoczniemy przy kapliczce Matki Bożej. Po zakończeniu Mszy św. wspólne biesiadowanie na placu za kaplicą. Szczegółowy program jest umieszczony w gablocie na zewnątrz kościoła.
  3. Pielgrzymka autokarowa na Jasną Górę zostanie zorganizowana 26 sierpnia. Zapisy w kancelarii parafialnej. Wyjazd o godz. 6.00.
  4. Ks. Proboszcz z Suserza jeszcze raz bardzo dziękuje wszystkim pielgrzymom za modlitewną obecność oraz za złożone ofiary.
  5. Składam serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę w ubiegłą niedzielę w wys. 4 681,75.  Ofiary te zostaną przeznaczone na cele inwestycyjne.
  6. Trwa czas letniego wypoczynku. Wszystkich podróżujących i wypoczywających zawierzam na modlitwie patronom naszej parafii, świętym Ap. Piotrowi i Pawłowi, oraz Matce Bożej Nieustającej Pomocy.