Ogłoszenia – XXIII Niedziela zwykła – 08 wrzesień 2013 r.

1. Dziś po każdej Mszy świętej, obrzęd błogosławieństwa ziarna siewnego; o godz. 17.30 nabożeństwo wypominkowe, a o godz. 18.00 Msza św. za zmarłych polecanych w wypominkach.
  2. W sobotę 14 września, Święto Podwyższenia Krzyża Świętego. Uroczysta Msza święta połączona z adoracją Krzyża św. o godz.18.00. O godz. 19.00, spotkanie uczestników pielgrzymki do Ziemi św.
  3. W niedzielę. 15 września o godz. 12.00  Msza św. odpustowa w Skrzeszewach.
  4. Po wakacyjnej przerwie zostały wznowione spotkania poszczególnych grup parafialnych, które są otwarte na nowe osoby.
  5. Składam serdeczne podziękowanie za prace wykonane w minionym tygodniu przy kościele.
  6. Ofiary składane dziś na tacę, zostaną przeznaczone na cele inwestycyjne
  7. Żychliński Dom Kultury prowadzi nabór słuchaczy na Uniwersytet Trzeciego Wieku.
  8. Serdecznie zapraszamy w dniu 15 września 2013( najbliższa niedziela) na bieg rodzinny, który rozpocznie się o godzinie 14.00 na boisku „Orlik” przy Zespole Szkół im. Adama Mickiewicza w Żychlinie, zapisy będą prowadzone przed rozpoczęciem biegu. Bieg ulicami miasta zostanie poprowadzony przez olimpijczyka Artura Partykę. Dla uczestników biegu atrakcyjne nagrody. Wesprzyjmy swoją obecnością tę akcję. Podczas trwania imprezy będzie można oddać krew.
  9. Pragniemy przygotować album na 600-lecie parafii. Każdego kto chciałby pomóc, przekazując jakiekolwiek opracowania czy zdjęcia, prosimy o kontakt w kancelarii parafialnej.