Ogłoszenia – XXIV Niedziela Zwykła – Święto Podwyższenia Krzyża Świętego – 14 września 2014 r.

1. Dziś Święto Podwyższenia Krzyża Świętego i odpust w Skrzeszewach.
  2. Dzisiejszą niedzielą rozpoczynamy Kwartalne Dni Modlitw za dzieci, młodzież i wychowawców; jednocześnie rozpoczynamy czwarty Tydzień Wychowania. Wszystkich proszę o szczególną modlitwę w int. młodego pokolenia oraz tych, którzy kształtują serca i umysły młodych ludzi.
  3. Spotkanie młodzieży przygotowującej się do przyjęcia sakramentu bierzmowania wraz z rodzicami, odbędzie się dziś po Mszy św.                  o godz. 12.30. Na spotkanie zapraszamy również wszystkich dorosłych, którzy jeszcze tego sakramentu nie przyjęli.
  4. W czwartek, wspomnienie św. Stanisława Kostki, patrona dzieci i młodzieży. Podczas Mszy św. o godz. 18.00, będziemy modlić się w int. dzieci i młodzieży; po zakończeniu Mszy św. ognisko integracyjne – „ze św. Stanisławem przez życie” – zapraszamy.
  5. Spotkanie Grupy cytrynowej, pieszej pielgrzymki na Jasną Górę, w przyszłą niedzielę o godz. 15.00 w kaplicy.
  6. Po wakacyjnej przerwie, zostały wznowione spotkania poszczególnych grup parafialnych.
  7. Spotkanie Kół Żywego Różańca, w przyszłą niedzielę o godz. 16.30, spotkanie Rycerstwa Niepokalanej, w niedzielę 28 września o godz. 16.00.
  8. Pielgrzymka Kół Żywego Różańca do Domaniewic, zostanie zorganizowana 27 września. Zapisy w kancelarii parafialnej.
  9. Ogólnopolska Pielgrzymka Małżeństw i Rodzin na Jasną Górę odbędzie się w dn. 27-28 września.
  10. Ofiary składane dziś na tacę, zostaną przeznaczone na cele inwestycyjne.
  11. Żychliński Dom Kultury prowadzi nabór słuchaczy na Uniwersytet Trzeciego Wieku.
  12. W tym roku już po raz 14 będzie organizowana „Szlachetna Paczka”, aby przeprowadzić tę akcję potrzebni są wolontariusze, którzy mogą się zgłaszać do 20 października. Bliższe informacje na plakacie w gablocie przed kościołem.