Ogłoszenia – XXXII Niedziela zwykła – 9 listopada 2014 r.

1. Dziś:
    • Spotkanie dla dzieci pierwszokomunijnych i ich rodziców, o godz. 16.00.
    • Nabożeństwo wypominkowe o godz. 17.30, a Msza św. wieczorna będzie sprawowana za zmarłych polecanych w wypominkach.
  2. We wtorek, Uroczystość św. Wiktorii, patronki naszej diecezji. Msze św. w naszym kościele o godz. 7.00; 9.00; 10.30 i 18.00. Uroczysta procesja z relikwiami św. Wiktorii rozpocznie się w Łowiczu, w kościele św. Ducha o godz. 10.00  i zakończy Mszą św. w Bazylice Katedralnej. Zachęcam do wzięcia udziału  w tych uroczystościach. Również we wtorek, Narodowe Święto Niepodległości. Uroczysta Msza św. w intencji Ojczyzny zostanie odprawiona w naszym kościele o godz. 10.30, po zakończeniu Mszy św. koncert poświęcony tej uroczystości.
  3. Składam serdeczne podziękowanie za prace wykonane w minionym tygodniu przy kościele.
  4. Spotkanie Rady Duszpasterskiej, w środę 19 listopada o godz. 19.00.
  5. Ofiary składane dziś na tacę, zostaną przeznaczone na cele inwestycyjne.
  6. W przyszłym roku będziemy obchodzić 10-tą rocznicę śmierci Jana Pawła II, w związku z tym wydarzeniem planowana jest w kwietniu pielgrzymka autokarowa do Włoch i rowerowa do Rzymu. Zapisy w kancelarii parafialnej.
  7. Po każdej Mszy św. są rozprowadzane kalendarze diecezjalne, znicze Caritas oraz Przewodnik po Sanktuariach diecezji łowickiej.