Ogłoszenia – XXXIII Niedziela zwykła – 16 listopada 2014 r.

1. Dziś o godz. 16.00 spotkanie Rycerstwa Niepokalanej, a o godz. 17.30 Nieszpory.
  2. We wtorek, Wspomnienie bł. Karoliny Kózkówny, dziewicy i męczennicy. Podczas wieczornej Mszy św. będziemy modlić się przy jej relikwiach w intencji naszej młodzieży.
  3. Spotkanie Rady Duszpasterskiej, w środę 19 listopada o godz. 19.00.
  4. W sobotę, Wspomnienie św. Cecylii, podczas wieczornej Mszy św. będziemy modlić się za wszystkich, którzy muzyką i śpiewem ubogacają przeżywaną przez nas liturgię.
  5. Spotkanie Kół Żywego Różańca w przyszłą niedzielę o godz. 16.30.
  6. Od pierwszej niedzieli adwentu, symbole Światowych Dni Młodzieży będą nawiedzały rodziny naszej parafii, które wyrażą chęć przyjęcia ich w swoim domu.
  7. Składam serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę w ubiegłą niedzielę w wys. 4 084,60. Ofiary te zostaną przeznaczone na cele inwestycyjne;
  8. Całym sercem dziękuję za prace wykonane w minionym tygodniu przy kościele.
  9. Po każdej Mszy św. są rozprowadzane kalendarze diecezjalne, znicze Caritas oraz Przewodnik po Sanktuariach diecezji łowickiej.
  10. Ofiary składane do puszek w przyszłą niedzielę, zostaną przekazane na potrzeby organizacyjne Światowych Dni Młodzieży w 2016 r.