Ogłoszenia – XXXIII Niedziela zwykła – 15 listopada 2015 r.

1. Dziś o godz. 16.00 spotkanie Rycerstwa Niepokalanej, a o godz. 17.40 Nieszpory.
  2. Spotkanie Rady Duszpasterskiej odbędzie się dziś, o godz. 19.00.
  3. W środę, Wspomnienie bł. Karoliny Kózkówny, dziewicy i męczennicy. Podczas wieczornej Mszy św. będziemy modlić się przy jej relikwiach w intencji naszej młodzieży.
  4. W przyszłą niedzielę, Wspomnienie św. Cecylii patronki śpiewu i muzyki kościelnej, podczas Mszy św. o godz. 12.00 będziemy modlić się za wszystkich, którzy muzyką i śpiewem ubogacają przeżywaną przez nas liturgię; podczas tej samej Mszy św. będziemy modlić się o dar Bożego błogosławieństwa dla ks. Andrzeja Lisiaka z okazji 75 r. ur.
  5. Spotkanie Kół Żywego Różańca w przyszłą niedzielę o godz. 16.30.
  6. Składam serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę w ubiegłą niedzielę w wys. 4 368,65. Ofiary te zostaną przeznaczone na cele inwestycyjne;
  7. Po każdej Mszy św. są rozprowadzane kalendarze diecezjalne i znicze Caritas.
  8. Dziś, po każdej Mszy św. będą zbierane do puszek ofiary na pomoc Kościołowi w potrzebie.