Intencje mszalne od 12 do 19 czerwca 2016 roku

Intencje mszalne od 12 do 19 czerwca 2016 roku

NIEDZIELA
12 czerwca

Kościół

07.00 – + Genowefę i Szczepana Kacprzaków, Stanisława Słubika, zm. z rodz. Szafrańskich i Kacprzaków.
09.00 – + Grzegorza Ledziona w 7 r. ś.
10.30 – + Kazimierza Jaskułę w 4 r. ś., Zofię, Stefana, Zdzisława, Edwarda, Krystynę, Henryka i Stanisława Jarosów.
12.00 – za parafian.
17.15 – Nabożeństwo wypominkowe i czerwcowe.
18.00 – + za zm. polecanych w wypominkach oraz Wandę i Leona Tomaszewskich, Zbigniewa Patyka, Janinę i Władysława Florczaków; Nikodema Czubińskiego.

Kaplica

09.30 – + Józefa i Władysławę Dobrowolskich oraz Andrzeja Błasiaka.
11.00 – + Helenę i Zygmunta Gizińskich.
12.30 – + Kazimierza i Jadwigę Banachowicz.

Poniedziałek
13 czerwca

07.00 – + Monikę Czubińską.
07.00 – + Elżbietę Wypych.
07.30 – + Rafała Cieślaka (int. od sąsiadów).
17.30 – + Karinę Janiak – Pilarską w 5 r. ś.
17.30 – + Kazimierza Maciaka.
18.00 – + Tadeusza i Janinę Lewandowskich; Konstantego, Czesławę i Stanisława Melsonów.

Wtorek
14 czerwca

07.00 – + Adama Strzeleckiego.
07.30 – + Alinę Pietrzak.
07.30 – + Barbarę Żylak.
17.30 – + Jana Jaźwińskiego.
17.30 – + Jana Wojciechowskiego.
18.00 – + Zofię i Józefa Antczaków.

Środa
15 czerwca

07.00 – + Jana Olejniczaka.
07.30 – + Irenę Gronowską.
07.30 – + Mariannę Żylak.
17.30 – + Ryszarda Kubiaka, Cecylię Bulską oraz Bożenę i Ryszarda Olbów.
17.30 – + Krzysztofa Tybińkowskiego.
18.00 – Nowenna nieustanna; o dar Bożego błogosławieństwa dla Tomasza i Anny w 10 r. ślubu; o zdrowie dla Jacka Dobosza.

Czwartek
16 czerwca

07.00 – + Jerzego Andrzejczyka.
07.00 – + Andrzeja Tylke.
07.30 – + Henrykę i Stanisława Florczaków.
17.30 – + Józefa w 1 r. ś., Annę w 5 r. ś., Jerzego i Zbigniewa Walczaków.
18.00 – + Bogdana Wawrzyniaka w 1 r. ś.
18.00 – + Jana Załugę.

Piątek
17 czerwca

07.00 – + Stefana i Stanisławę Kwiatkowskich.
07.30 – + Stefana Wojtalewicza.
07.30 – + Barbarę Żylak.
15.00 – Koronka do Miłosierdzia Bożego
17.30 – + Kazimierza Trzaskowskiego w 4 r. ś.
17.30 – +Tadeusza Koniarka.
18.00 – + Jana Woźniaka.

Sobota
18 czerwca

07.00 – + Andrzeja Gajewskiego.
07.00 – + Janusza Grzybowskiego oraz Ewę i Jana Szulc.
07.30 – + Natalię i Kazimierza Jaros oraz Józefę i Adama Bińkowskich.
15.00 – ślub: Wojciech Pawlak i Natalia Opiela.
16.00 – ślub: Szymon Czajka i Paulina Pietrzak.
17.30 – + Jerzego Andrzejczyka.
18.00 – + Helenę Skierską w 7 r. ś.

NIEDZIELA
19 czerwca

Kościół

07.00 – + Janinę, Jana, Wandę i Stefana Jędrzejczaków .
09.00 – + Janinę, Jana, Władysława i Wandę Szymańskich .
10.30 – + Józefę, Jana, Władysława, Grzegorza i Ryszarda Ledzionów.
12.00 – za parafian.
17.15 – Nieszpory.
18.00 – + Jana, Zofię, Stanisławę i Józefa Kubiaków; Helenę i Feliksa Popławskich; Jana i Mariannę Sochala; Wandę Stasiak oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

Kaplica

09.30 – + Adama Oleczka.
11.00 – + Jana Walczaka; Stanisławę i Jana Mareckich; Kazimierę i Jana Walczaków oraz ks. Jerzego Dzięgielewskiego
12.30 – + Stanisława w 3 r. ś. i Henryka Tybińkowskich.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.